Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Nebraska

Nebraska satılık emlak

Güney Dakota ile kuzeye doğru; Iowa ve Missouri ile doğuya; Kansas ile güneyde; Colorado ile güneybatısında; Wyoming ile batıda. Missouri Nehri tüm doğu sınırını işaret ediyor.

Nebraska, hem geniş düzlükler hem de orta batı devletleri olan birleşik bir ABD devletidir. Başkent Lincoln'dür ve ana şehir Missouri Nehri üzerinde bulunan Omaha'dır.

Nebraska gayrimenkul piyasası, 2018 yılında enerji kazanmaya devam etti. Geçen yıl, 1994'ten bu yana devletin ekonomisi güçlenmeye başlayınca, Nebraska'da satış fiyatları mülkleri en hızlı şekilde arttı.

Nebraska'da satış fiyatları son iki yılda hızlanmış ve ikinci çeyrekte artmaya devam etmiştir. 2018'in ilk çeyreğinde, Nebraska'daki fiyatlar durgunluğun başlangıcından% 26 daha yüksekti.

Nebraska emlak piyasasının durgunluk sırasındaki istikrarı kısmen bu güce katkıda bulundu.

Buna ek olarak, ev fiyatları devlet genelinde artmıştır. Son yıllarda fiyatlar büyüktür, ancak Omaha ve Lincoln'teki artışlar da dikkat çekici olmuştur. Lincoln'de, konut fiyatları son dört çeyrekte% 8,4 artarak 1990'ların büyüme oranlarını bile aştı.

Geçtiğimiz beş yıl içinde, Nebraska'daki ortalama konut fiyatları, yüksek, orta ve düşük fiyatlı evler için% 30'dan fazla artmıştır.

Geniş ve sabit fiyatlarla çok sınırlı bir teklif.

İnşaat maliyetlerindeki artışlar, Nebraska'da satış için daha yüksek fiyatlara da katkıda bulundu.

Nebraska'daki yatırım kısıtlamaları ve kiradan daha hızlı yükselen fiyatlar ile ev sahipliği düştü. 2018'in ilk çeyreğinde, Nebraska'daki sahiplik oranı 2009'dan yaklaşık 5 puan daha düşüktü.

Lincoln'ün Nebraska'daki emlak piyasası, yavaş büyümenin faydalarının parlak bir örneğidir. Lincoln'ün emlak piyasası diğer ABD şehirleri için izlenebilecek bir model olabilir.

Lincoln için şu anki ortalama konut fiyatı ulusal ortalamanın altında. Lincoln'ün emlak piyasası ulusal ortalamanın altında iken, ulusal ortalama% 6,7'ye kıyasla yıllık% 11,4 oranında değer kazandı.

Lincoln'ün emlak piyasasının eşit olduğu veya bazı durumlarda ulusal ortalama seviyesinin aşılmasının pazarın gücünden kaynaklandığını.

Lincoln gayrimenkulünün Nebraska'da satılık mülk satın almak veya yatırım yapmak için bu kadar cazip olmasının birçok nedeni vardır. Piyasa talebindeki artış, Lincoln gayrimenkul yatırımlarının en çekici yönü olabilir. Bu, çalışılacak bir alanın çekiciliği ile başlar. Birkaç şehir daha iyi sayılara sahip olabilir. Sonuç olarak, Lincoln'ün Nebraska'da satılık emlak yatırımları fayda sağlamalı.

Bir başka olumlu işaret, piyasadaki yeni inşaat stoklarının miktarı ile ilgilidir. Son on iki ayda piyasada 902 yeni inşaat izni olmuştur. Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Lincoln yeni konut izinleri için ulusal ortalamayı aşıyor.

Lincoln, emlak piyasasının bir destekçisi olmaya devam ediyor. Bütün piyasalar küçük düzeltme dönemlerinden geçer. En iyi pazarlar bunu sürekli büyüme için bir katalizör olarak kullanıyor. Katı temeller ve sürekli büyüme dönemleriyle, Lincoln'ün emlak piyasası doğru yönde görünüyor.

Omaha'da emlak piyasası birkaç yıl öncesine göre 2018'de çok farklı. Omaha'daki evin değeri geçen yıl% 8,0 arttı ve önümüzdeki yıl içinde% -0.7 oranında düşmesi bekleniyor.

  •  
    Nebraska'ya taşınmak. Genişleyin ve Nebraska'da yaşayın.

        93 ilçesi ile bugün dikkatimize odaklanmaya karar verdiğimiz millet ... Nebraska! Evet, biz hala Amerika’nın tam ortasında ülkenin içindeyiz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ünlü slogan “Nebraska: Batı'nın başladığı yer” tam olarak coğrafi konumuna atıfta bulunuldu. Yani daha fazlasını ö ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 15443

Satilik Tarım arazisi, Nebraska, Sioux County, Sioux County, Sioux County

17,748,833.97TRY
Satilik
Tarım arazisi

6150120 m²
Spring Creek Ranch - Sioux County, Nebraska: Spring Creek Grass Çiftlik bitişik 1520 ağır sodded çayırlarla, düz çayırlar ve tepeler oluşan ± deeded a...
UNAVAILABLE
Cod. 3592

Satilik Ev, Nebraska, Lincoln, Lincoln, Lincoln

4,071,791.32TRY
Satilik
Ev

1200 m²
2 BR, büyük bir mahalle 1-1/2 BA temiz ev
UNAVAILABLE
Cod. 3591

Satilik Ev, Nebraska, Omaha, Omaha, Omaha

121,109,690.61TRY
Satilik
Ev

450 m²
Özel Tasarım Ana Sayfa
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB